WELLNESS

Relaxácia s dokonalým odpočinkom. K dispozícii je krytý bazén, detský bazénik, 2 vírivky, fínska sauna a eukalyptová parná sauna. Po procedúrach alebo v rámci procedúr si vychutnajte oddych v tepidáriu, osviežte sa vitálnym dážďom a nezabudnite na pitný režim pri prameni zdravia.

 
 
 

BAZÉN S VODNÝMI ATRAKCIAMI
Bazén s detským bazénikom Vám poskytnú dokonalú relaxáciu a spôsob ako si obnoviť stratené sily.

JACUZZI
Ponorte sa a doprajte si prijemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus. Teplota: 37 °C

EUKALYPTOVÁ PARNÁ SAUNA
Inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Tak isto je nenahraditeľná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest.

FÍNSKA SUCHÁ SAUNA
Prehrejte svoj organizmus za pomoci hypertermickej procedúry so striedaním tepelných podnetov (fínska sauna + ľadové vedro). Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Precvičia sa dôležité funkcie organizmu ako napr. schopnosť správnej reakcie ciev, kože, činnosti srdca, obličiek, nervovej sústavy atď. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu.

ZÁBALY A MASÁŽE
Úplné uvoľnenie pre vaše telo aj dušu poskytuje široká ponuka masáží a procedúr. Je len na Vás, ako budete relaxovať.

INFRA SAUNA
Čo môžeme čakať od infrasauny? Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií! Perfektne v nej zrelaxujete a organi- zmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava dôsledky stresu. Skrášľuje pokožku – z pleti sa odstraňujú nečistoty a odumreté bunky. Pleti sa vracia elasticita.Urýchľuje hojenie poranení kože – popáleniny, jazvy, odreniny, rezné rany a je vhodná ako podporná liečba pri akné aj lupienke. Pomáha telu uvoľňovať endorfíny, ktoré sú zodpovedné za naše pocity dobrej nálady a pohody. Z tela sa vyplavujú toxické látky – pre porovnanie vo fínskej saune ich vylúčime v pote 5%, v infrasaune až 15%.

OCHLADZOVACÍ BAZÉN A ĽADOVÉ VEDRO
Ochladzovací bazén a vedro plné ľadovej vody prichystané pre všetkých otužilcov, ktorí si potrebujú zmierniť horúčavu v tele. Pocítia pri tom silu, ktorá prejde ich telom a prekrví každú jeho časť.

2 TEPIDÁRIÁ
Odpočiváreň Vám svojim prijemným prostredím vytvoreným pre dokonalý odpočinok prináša výraznú pozitívnu a mentálnu stimuláciu pre odbúranie stresu. Oddych na lehátkach je ideálnym ukončením relaxačného pobytu vo Wellness.Vyhriate sedenie slúži k miernemu a šetrnému prehriatiu celého tela a relaxácii.

ĽADOVÉ VEDRO
Vedro plné ľadovej vody prichystané pre všetkých otužilcov, ktorí si potrebujú zmierniť horúčavu v tele. Pocítia pri tom silu, ktorá prejde ich telom a prekrví každú jeho časť.
Teplota: 9 – 12 °C

EUKALYPTOVÁ PARNÁ SAUNA
Inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Tak isto je nenahraditeľná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest.
Doba pobytu: 15 – 20 minút
Teplota: 42 – 50 °C
Vlhkosť: 100 %

ZÁBALY A MASÁŽE

RAŠELINOVÝ ZÁBAL
Teplý zábal obsahujúci množstvo organických látok, ktoré vznikli v prírode geologickými procesmi. Pri zábale pôsobia mechanické a tepelné vlastnosti, ktoré uvoľnia jednotlivé tkanivá a zároveň im dodajú výživu.
Dĺžka procedúry: 20 min.

 

KLASICKÁ / RELAXAČNÁ MASÁŽ
Masáž ako liečebný a relaxačný prostriedok pôsobí uvoľňujúco na oblasť kože, podkožia, svalov, urýchľuje vstrebávanie opuchov, odstraňuje látky vyvolávajúce únavu, zlepšuje výživu a prekrvenie tkanív a celkovo pôsobí priaznivo na psychiku. Pri tejto procedúre sa určite výborne uvoľníte a zrelaxujete.

Dĺžka procedúry: 15 min. / čiastočná
Dĺžka procedúry: 25 min. / čiastočná
Dĺžka procedúry: 50 min. / celková

MASÁŽ CHODIDIEL
Dĺžka procedúry: 30 min.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok – Nedeľa: 16:00 – 22:00 hod.
Počas letnej sezóny otvorené: Po-Ne, 18.00 – 22.00 hod.

CENNÍK WELLNESS

Deti do 12 rokov majú povolený vstup iba v sprievode rodičov deti do 12 rokov – 50% zľava
 
Vitálny svet  pre ubytovaných hotelových hostí
bazén, vírivky   GRÁTIS
sauny 120 min.   12 € / osoba
Vitálny svet pre neubytovaných hostí  
bazén, jacuzzi – 60 min.   8 € / osoba
Vital paket – 120 min.    
– sauny (eukalyptová parná, fínska, infra), bazén, jacuzzi, tepidárium 12 € / osoba
Klasická masáž  15´ podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre) 12 € / osoba  
Klasická masáž  25´ podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre) 15 € / osoba  
Klasická masáž  50´ podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre) 25 € / osoba  
Aromaterapeutická masáž (chrbát, šija, nohy) 50´ 25 € / osoba  
Rašelinový zábal na chrbát 10 € / osoba  
Špeciálne masáže s trvaním 25 min.

  • aromaterapeutická masáž chrbta a šije
  • anticelulitídna škoricová masáž nôh a zadku
  • bankovanie (Kneipp) 25 min.
  • reflexná masáž chodidiel
  • detoxikačná medová masáž (chrbát, šija)
15 € / osoba  
Zapožičanie uteráka  2 € / ks  
Zapožičanie županu  5 € / ks